Deklaracja dostępności

Konkurs Piosenki Obcojęzycznej.

Dnia 29 października 2019 roku w Szkole Podstawowej w Maszkowicach odbył się Konkurs Piosenki Obcojęzycznej zorganizowany przez p. Joannę Trzepak i p. Tymoteusza Demskiego. W konkursie wykonać można było utwór w dowolnie wybranym przez uczestnika języku obcym. Do udziału zgłosiło się 12 uczestników. Wszystkie występy oceniało jury w składzie:
p. Beata Wąchała, p. Joanna Trzepak i p. Piotr Matusiewicz. Uczestnicy na swoje wykonania wybrali język angielski i hiszpański. Zdecydowaną większość stanowił jednak język angielski. Poziom konkursu był bardzo wysoki, a ilość chętnych przeszła najśmielsze oczekiwania ku uciesze organizatorów. Młodzi wykonawcy włożyli wiele pracy i trudu w swoje wykonania. Jury po burzliwych naradach postanowiło przyznać następujące nagrody:
I miejsce – Emilia Skut kl. IV,
II miejsce – Karol Babik, Krystian Wojtyczka kl. V,
III miejsce – Izabela Jawor, Gabriela Piksa kl. V,

III miejsce – Mateusz Cabała kl.V
Serdecznie gratulujemy wszystkim wykonawcom ich wspaniałych występów, a zwycięzcom gratulujemy zdobytych miejsc. Wszyscy byliście wspaniali. Mamy nadzieję, że Konkurs Piosenki Obcojęzycznej na stałe zapisze się w tradycji naszej szkoły. Z tym większą nadzieją zapraszamy za rok do udziału w kolejnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej.